Novinková služba OLYMPSPORTU

 

           OLYMPSPORT zajišťuje pro ČOV, ČSTV, sportovní svazy i kluby poštovní propagaci prostřednictvím poštovních artefaktů, zejména tedy používání různých typů poštovních propagačních razítek se sportovní a olympijskou tematikou a přítisků na celinách. Tyto produkty zajišťuje potom i pro své členy v rámci novinkové služby. Možnost je získat pro svoji sbírku máte i VY!

               Pracovníkem, který dodávky zájemcům zajišťuje, je novinkář OS Jiří Hampl, na kterého se se svými objednávkami obracejte. V objednávce je nutno uvést, o co přesně máte zájem. Objednáte-li "vše", obdržíte od  každé námi připravené celistvosti po jednom kuse s normální výší výplatného. Samostatně je nutno objednávat čisté přítisky na celinách, tedy nepoužité a bez razítek. Objednat však můžete i tematicky, tedy "pouze OH", "pouze kopanou" apod.  Též je však možné objednat pouze "SR (strojová razítka)", nebo pouze  "OVS (otisky výplatních strojů)",  čí  pouze  "přítisky na celinách".  V rámci základní objednávky „vše* obdržíte i příležitostné lety. Chcete-li letů větší počet, objednejte je navíc. Např. Objednávám "vše 1x* a "olympijské lety 2x", znamená to, že případný pořádaný olympijský let obdržíte celkem 3x! 

                Pro členy OS u objednávky do 10 kusů od každé položky, odečítáme členskou slevu ve výši 10%. Objednané materiály obdržíte vždy, když jich je několik (většinou 2 - 3x do roka, aby se zlevnilo poštovné), v doporučené zásilce, spolu s vkladovým listem IPB, kterým jste povinen provést úhradu účtované částky nejpozději do sedmi dnů. Na dobírku zasíláme pouze zásilky, jejichž celková hodnota přesahuje 1000,-Kč. Účtovaná částka obsahuje kromě ceny dodaného materiálu poštovné, poplatek za vkladový list IPB a balné. V případě, že úhradu neprovedete,  další zásilku již neobdržíte. Za upomínku dlužné částky účtujeme 20,- Kč! Chcete-li obdržet vydané materiály jednotlivě ihned po jejich vydání, upozorněte na to v přihlášce k této službě.

                   Zpět nahoru     Back up                                                        Na úvodní stranu    Back on the front page